Sesja z plusem- wyniki

Bezpieczna Kobyłka

EDU scenice

Lepsza szkoła

Konkurs geograficzny "Poznaj Ziemię"
Młodzież klas pierwszych gimnazjum brała udział w szkolnym konkursie geograficznym „Poznaj Ziemię”. Najlepsze wyniki otrzymali uczniowie klasy IA. Pierwsze miejsce zajęła Anna Kalinowska, drugie Krzysztof Łaba, trzecie zajęli Aleksandra Neska i Wojciech Rychlewski.
Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów .
M.Knap

Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły
W dniu 22.06.2015 r. po raz kolejny odbył się bieg sztafetowy o Puchar Dyrektora Szkoły.W biegu uczestniczyły reprezentacje klas IV – VI w składzie: cztery dziewczynki i czterech chłopców z każdej klasy. Na poziomie klas czwartych – I miejsce zajęła klasa IV c, wśród klas V najlepsza okazała się klasa V d. Natomiast w klasach VI puchar otrzymała walkowerem klasa VI c, ponieważ tylko ta klasa wystawiła swoją reprezentację do biegu. Klasy sportowe rywalizowały w składach mieszanych. Zwycięzcą biegu klas sportowych została reprezentacja w składzie: Dominika Wysoczarska, Julia Piątek, Nikola Jurek, Paulina Miszkurka, Tomasz Ołowski, Paweł Dzięcioł, Cezary Dmochowski i Tomasz Lisicki.Uczestnicy biegu otrzymali dyplomy i puchary.
Katarzyna Rowińska

VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik
Szanowni Państwo,
Uczniowie uczęszczający do szkoły podstawowej brali udział w VIII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik. Celem konkursu jest popularyzowanie nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół podstawowych.
Honorowy tytuł "ton"

Tomasz Kamiński, uczeń klasy 3A, po raz drugi został wyróżniony
honorowym tytułem "taon" ustanowionym dla zwycięzców
Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko”.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowej szkole.
Konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"
18 czerwca odbył się szkolny konkurs matematyczny pod hasłem „Jeden z dziesięciu”. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu była nauczycielka matematyki – pani Dorota Dmochowska. Wśród ochotników z klas IV, V i VI, którzy wzięli udział w konkursie, wyłoniono najlepszego matematyka. W klasach czwartych zwyciężyła Nina Teodorowicz z IV d. Najlepszym matematykiem wśród piątoklasistów okazał się Marcel Orłowski z V a, zaś Ania Murawska z VI d zdobyła tytuł najlepszego matematyka wśród szóstoklasistów. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.
Reforma podręcznikowa

Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas piątych
Dnia 11 czerwca 2015 r. odbył się III etap Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas V. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 90 pytań. Maksymalnie można było zdobyć 135 punktów. Do ostatniego III etapu zakwalifikowało się 9 uczniów.
To jest właśnie mój świat
Z przyjemnością informujemy, że Klaudia Buczek z II b gimnazjum zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Reportażu ,, To jest właśnie mój świat ‘’ w kategorii fotoreportaż.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

"Bajkowe zdrowie"
W ramach projektu edukacyjnego oraz programu ,,Trzymaj formę ‘’ uczennice klas II gimnazjum, przy ogromnym wsparciu dziewcząt z V a, pod kierunkiem p. Agaty Pietrzak i Katarzyny Rowińskiej przygotowały przedstawienie o tematyce zdrowotnej pt. Na spektakl zaproszone zostały dzieci z klas I – III i z klas IV- VI szkoły podstawowej. Z wielkim zainteresowaniem oglądały i słuchały pięknie przebranych występujących. Na scenie pojawiły się: Anioł i Diabeł, Kopciuszek i Krasnale, piękna Księżniczka i Książę, Babcia, Śnieżka, Dziewczynka. Wszyscy wspaniale wcielili się w swoje role, pokazując, jak unikać uzależnień, dbać o zdrowie i właściwie się odżywiać.
Katarzyna Rowińska

Angielski śpiewająco....
Zapewne nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że najmłodsi uczniowie w naszej szkole uwielbiają uczyć się języka angielskiego. Tym bardziej że robią to, śpiewając i tańcząc. Lekcje prowadzone w tak nowatorski sposób zachęcają do aktywności i wspólnej zabawy.

Lato w mieście 2015
LATO W MIEŚCIE 2015

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Kobyłce „Przyjaciele Jedynki”serdecznie zaprasza uczniów SP nr 1 na niesamowitą akcję „Lato w mieście 2015”!

Nasza przygoda, podczas której odwiedzimy kilka fantastycznych i malowniczych miejsc, weźmiemy udział w różnych warsztatach i przezwyciężymy nudę, bawiąc się, trwa przez trzy tygodnie od 29 czerwca do 17 lipca 2015r.

Aby zostać uczestnikiem naszej akcji, wystarczy złożyć w szkole u wychowawcy albo w pokoju 61 wypełnioną kartę uczestnika oraz uiścić opłatę za zajęcia.

Zapisy trwają do 24 czerwca 2015r.

Wolne miejsca jeszcze są, ale trzeba się spieszyć! Wakacje tuż, tuż!

Zobacz Program - Lato w mieście 2015
Zobacz Regulamin Lato w mieście 2015
Zobacz Karta uczestnika
NATURALNE ZASOBY ZIEMI I ICH WYKORZYSTANIE
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie „NATURALNE ZASOBY ZIEMI I ICH WYKORZYSTANIE” organizowanym w ramach XIII Festiwalu Nauki Szkoły Aktywności Twórczej w Zielonce. Uczennica klasy II a Hanna Adamowicz zajęła I miejsce w kategorii klas 0-3 wykonując plakat „ Woda czarodziejka” .
Przygotowanie makiety przedstawiającej przekrój Ziemi wraz z zaznaczonymi co najmniej trzema złożami naturalnymi było zadaniem konkursowym dla uczniów klas IV-VI. W tej kategorii uczeń klasy 4c Grzegorz Adamowicz zajął II miejsce .
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Projekt Historia Europy
Uczniowie klasy 2C Kuba Bryl, Michał Matusiak, Piotr Matusiak, Aleks Mitura, Kamil Przybysz i Patryk Zalewski w ramach realizacji projektu gimnazjalnego stworzyli stronę internetową poświęconą historii Europy w muzyce zespołu Sabaton.

Przetłumacz stronę

Po Wt śr Cz Pi So Ni
Urodziny Urodziny:
Klub Europejczyka

Klub Nastolatków
Klub BINGOStarters

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy z językiem angielskim

Materiały edukacyjne
Multimedialne zajęcia