Menu
Dla rodziców
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Zajęcia dodatkowe
Sesja z plusem- wyniki
Galeria

Klub BINGOStarters
Blog 1A gimnazjum
Projekty e-twinning
Innowacja-j.angielski
Klub Młodego Odkrywcy

Klub Nastolatków

Losowy album
zd-10.jpg
zd-10.jpg
Festiwal nauki 2007/2008
Nowe albumy
· Ratujmy Ziemię
· Rewizyta gimnazjalistów we Włoszech
· Spotkanie z Hanną Niewiadomską
· Warszawska Syrenka - konkurs w gimnazjum
· Warszawska Syrenka - konkurs klasy I-III
·
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Rekrutacja do klasy pierwszejInformuję, że od dnia 3 kwietnia 2017 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce.

Karty zgłoszenia dzieci do klasy pierwszej zamieszkałych w obwodzie szkoły i wnioski o przyjęcie kandydatów do klasy pierwszej zamieszkałych poza obwodem szkoły, przyjmowane są w dniach:

  • od 3 kwietnia do 10 kwietnia 2017r. w postępowaniu rekrutacyjnym
  • od 26 czerwca do 30 czerwca 2017 r. w postępowaniu uzupełniającym
    w godz. 7.30-15.30 w sekretariacie szkoły.

Uchwała nr XXXII/92/17 Rady Miasta Kobyłka z dnia 27 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Kobyłka dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, Zarządzenie nr 76/2017 Burmistrza Miasta Kobyłka z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie postępowania rekrutacyjnego, terminów postępowania uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów na rok szkolny 2017/2018 do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Kobyłka, druki dokumentów ( karty zgłoszenia, wnioski, oświadczenia), dostępne są w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej www.sp1-kobylka.home.pl w zakładce Rekrutacja.

Spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się dnia 6 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali gimnastycznej.

Marcin Promowicz
Dyrektor ZSP nr 1 w Kobyłce"Ratujmy Ziemię"
Pochylamy się nad losem planety, na której żyjemy. Moment ekologicznej refleksji ma nas uchronić przed popełnianiem kolejnych błędów. Pamiętajmy, że:
"Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas."
Florian Plit

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac, przygotowanych przez młodzież naszego gimnazjum i szkoły podstawowej, zorganizowanej z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi 2017.

REWIZYTA GIMNAZJALISTÓW WE WŁOSZECH
W dniach od 30 marca do 3 kwietnia grupa jedenastu gimnazjalistów z klas 1a, 2a, 2b oraz 2d pod opieką p Marcina Maciejewskiego oraz p Sylwii Łukaszewskiej udała się z rewizytą do włoskiego miasta Corsico niedaleko Mediolanu w ramach wymiany międzyszkolnej pomiędzy naszą szkołą a włoskim gimnazjum Instituto Comprensivo Buonarroti w celu zrealizowania dalszego etapu europejskiego projektu e-twinning ‘Kuchnia polsko-włoska’. Warto przypomnieć, iż miesiąc wcześniej gościliśmy włoskich uczniów w naszej szkole oraz mieście.
Życzenia na Święta Wielkanocne

Wiary, z którą wszystko jest możliwe,
pokoju i szczęścia, które nie ustaną,
miłości, która jest miłosierna,
Wielkanocy, która daje prawdziwą radość
życzy
Marcin Promowicz

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w KobyłceZobacz więcej
KONKURS PLASTYCZNY
KONKURS PLASTYCZNY
dla uczniów
Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kobyłce
pod hasłem: ORZEŁ BIAŁY-GODŁO POLSKI
II Powiatowy Turniej Wiedzy Geograficznej
W dniu 5 kwietnia 2017 (środa), w auli I LO w Wołominie odbył się II Powiatowy Turniej Wiedzy Geograficznej imienia patrona szkoły, – Wacława Nałkowskiego. Turniej miał na celu przybliżenie kilku krajów, miejsc podróży Wacława Nałkowskiego. II edycja turnieju dotyczyła krajów nadbałtyckich:Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Finlandii, Szwecji, Danii i Niemiec. W turnieju uczestniczyło dziewięć dwuosobowych drużyn - uczniów gimnazjów powiatu wołomińskiego.
Z naszej szkoły do turnieju przystąpiły dwie drużyny w składzie: Mateusz Żarski i Maciej Jaźwiński z klasy IIIB oraz Anna Kalinowska i Krzysztof Łaba z klasy IIIA.
Drużyna z klasy IIIA zajęła PIERWSZE MIEJSCE, a z klasy IIIB TRZECIE MIEJSCE.
Laureaci turnieju otrzymali nagrody w postaci cennych książek o tematyce geograficznej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Organizatorom dziękujemy za ciekawą formę konkursu i bardzo życzliwą atmosferę.

Nauczycielka geografii Małgorzata Knap
Spotkanie z Hanną Niewiadomską
Dnia 21 marca w bibliotece szkolnej gościliśmy p. Hannę Niewiadomską – autorkę wierszy dla dzieci. W spotkaniu wzięły udział klasy III Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami. Autorka przeniosła nas w świat „Bajczytanek” : zapoznała ze swoją twórczością oraz przeprowadziła ciekawe zabawy z poezją. Pani Niewiadomska podarowała dla czytelników biblioteki najnowszy zbiór swoich wierszy, za który serdecznie dziękujemy.

Pomoc naszym Rodakom
Jeśli nie jesteś obojętny na los innych ludzi, dołącz do akcji "Pomagamy Rodakom na Białorusi".Odbiorcą pomocy będą żołnierze Armii Krajowej, którzy wiele lat spędzili w łagrach syberyjskich. Obecnie żyją na Białorusi w biedzie i opuszczeniu.
Nasza pomoc przed świętami Wielkanocy będzie prawdziwym darem serca i dowodem pamięci o bohaterach.Zbieramy następujące produkty: herbatę, kawę, kaszę, olej, konserwy, słodycze, makarony, cukier, witaminy, owoce w puszce.
Akcja trwa do 22 marca. Patronuje jej Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej. Produkty można składać do pojemnika przy wejściu. Za wszelką pomoc dziękujemy.

Opiekunowie i wolontariusze
Szkolnego Koła Caritas


WYMIANA POLSKO-WŁOSKA
W dniach 2-6 marca gościliśmy w naszej szkole oraz mieście grupę jedenastu włoskich uczniów oraz dwie nauczycielki z włoskiego gimnazjum Instituto Comprensivo Buonarroti z miasta Corsico położonego 15 km od Mediolanu. Włoscy uczniowie odwiedzili nas w ramach wymiany międzyszkolnej zorganizowanej w ramach projektu e-twinning, który obie szkoły zrealizowały w ubiegłym roku szkolnym. Podczas pięciodniowego pobytu nasi goście byli zakwaterowani u rodzin polskich uczniów.

"MARZENIE O NAUCE"

Zostań Stypendystą Programu "Marzenie o Nauce"


ZOBACZ WIĘCEJ
Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka w klasach 1-3

W dniu 10 marca 2017 r. w naszej szkole odbyła się już czterdziesta edycja konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. W szkolnym etapie wzięło udział 12 uczniów z najmłodszych klas. Uczestnicy byli doskonale przygotowani. Spośród występujących jury wyłoniło dwie najlepsze osoby. Okazały się nimi: Julita Rogalska z klasy III d oraz Lidia Bartczak z klasy III a. W skład jury weszły panie: Barbara Małczuk, Marta Olechowska i Marzanna Falkowska. Nad przebiegiem konkursu czuwała pani Anna Ducka.


Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Miasto Kobyłka

Miasto Kobyłka
BIP
Akademia Uczniowska

Otwarta szkoła=

Nowa Era=

Nowa Era=

Szlachetna paczka

Akademia Przezornego Ucznia

Bezpieczny Internet

Stowarzyszenie

WOS

WBD

Bezpieczna Kobyłka

EDU scenice

Lepsza szkoła

Mistrzowie kodowania

Wygenerowano w sekund: 0.04 31,618,166 Unikalnych wizyt