Wyniki nauczania

Bezpieczna Kobyłka

EDU scenice

Wakacje
Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były słoneczne i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w pamięci, niech stanie się pięknym wspomnieniem, którym będziemy dzielić się po powrocie we wrześniu do szkoły!
Wycieczka uczestników programu"Akademia uczniowska"
24 maja 2014 r. uczniowie klas 3-cich gimnazjum, w ramach projektu „Akademia uczniowska”, uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Muzeum Techniki i Przemysłu oraz Muzeum Ewolucji w Warszawie. Gimnazjaliści poznali rozwój techniki od jej początków do czasów współczesnych, samodzielne wykonywali doświadczenia w laboratorium fizycznym, poznali budowę i funkcjonowanie organizmu ludzkiego oraz ewolucję życia na Ziemi.
Po skończonych zajęciach wszyscy udaliśmy się na zasłużony posiłek. Koszty wyjazdu wraz z posiłkiem pokryła Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Udział gimnazjalistów w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych.
Szkolne Koło Naukowe z Fizyki, prowadzone w ramach projektu CEO "Akademia uczniowska", otrzymało zaproszenie na XV Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych, jaka miała miejsce w dniu 6 czerwca 2014 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.
Czternastoosobowa grupa gimnazjalistów wystąpiła z projektem p.t. "Czy umiecie się dziwić?"

Wycieczka do kina
16 czerwca wychowawczyni zorganizowała nam kolejną wycieczkę. Tym razem pojechaliśmy do warszawskiego kina ,, Praha’’ na 2. część filmu ,, Bio… ‘’. Wszystkim się on podobał i doskonale się bawiliśmy. Następnie poszliśmy do pobliskiego Mc Donalda, gdzie posililiśmy się niezdrowymi, ale smacznymi fastfoodami. Następnie udaliśmy się do Centrum Zarządzania PKP. Byliśmy pod wielkim wrażeniem tego, co tam zobaczyliśmy i usłyszeliśmy. Wróciliśmy zadowolenie i pełni wrażeń. Szkoda, że to nasza ostatnia wycieczka.
Uczniowie klasy III d

Wycieczka do Twierdzy Modlin
O tym, dokąd pojechać na szkolną wycieczkę, dyskutowaliśmy co najmniej na kilku godzinach wychowawczych i za każdym razem nasze rozmowy kończyły się fiaskiem. A koniec roku szkolnego zbliżał się wielkimi krokami. W końcu wychowawczyni postawiła nas przed faktem dokonanym- poinformowała, że jedziemy na całodniową wycieczkę do Twierdzy Modlin.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GIMNAZJUM

26 czerwca 2014 roku godzina 12.00

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ

27 czerwca 2014 roku

godzina 9.15 - edukacja wczesnoszkolna

godzina 11.00 - klasy IV-VI

Uroczystość odbędzie się w sali gimnastycznej
Spotkanie w Klubie Bingo
W tym roku Klub Bingo zaprosił Rodziców, Dyrekcję, Nauczycieli i oczywiście dzieci na spotkanie podsumowujące działalność w dniu 17 czerwca. Od początku wszyscy mogli podziwiać zdjęcia z lekcji i wieloletnich spotkań wyświetlane na ekranie.
Zobaczyliśmy niemożliwe.......

Maj i czerwiec to miesiące częstych wyjazdów na wycieczki, więc czekamy na nie z niecierpliwością. Nasze panie – p. Teresa Garbaczewska, p. Wiesława Blicharska i p. Donata Cymbalak zorganizowały nam w dniu 16 czerwca wyprawę do Farmy Iluzji - miejsca, które przyciąga wielu. Po niespełna dwóch godzinach dotarliśmy na parking przed obiektem. Czekając na panią przewodnik, podziwialiśmy lewitujący kran.

Z wizytą w Sandomierzu - mieście królewskim
Dnia 16 czerwca wraz z opiekunami: panią Zofią Łuniewską, panią Kamilą Dobrzycką i panią Katarzyną Wojtkiewicz, wyruszyliśmy do Sandomierza. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od starówki. Obejrzeliśmy zabytkowe kamienice przy rynku, a także Ratusz – okazałą budowlę stojącą w centralnej części Starego Miasta, wzniesioną w połowie XIV wieku.

Wycieczka dydaktyczna do Świdra

Wycieczki dydaktyczne to jedna z atrakcji przewidzianych dla uczniów szkół biorących udział
w Projekcie Eduscience. W dniach 09.06-10.06 2014 r uczniowie klasy Vb pod opieką pani Doroty Dmochowskiej i pani Małgorzaty Knap uczestniczyli w wycieczce do Świdra.Celem wycieczki było zapoznanie uczestników z najnowszymi wynikami badań zjawisk zachodzących na Ziemi, przybliżenie metod pracy, aparatury pomiarowej, historii badań oraz znaczenia badań prowadzonych w Polsce dla rozwoju światowej nauki.

Przy okrągłym stole
Uczniowie klasy I b gimnazjum w dniu 6 czerwca 2014 r. uczestniczyli w lekcji łączącej wiedzę z historii i języka polskiego. Celem zajęć przygotowanych przez panie: Ewę Szafrańską i Donatę Cymbalak było powtórzenie wiadomości o czasach średniowiecza. Taka forma została wcześniej zaplanowana i zapisana w skorelowanych rozkładach materiałów z tych przedmiotów.

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2013!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Przetłumacz stronę

Po Wt śr Cz Pi So Ni