Wyniki nauczania

Bezpieczna Kobyłka

EDU scenice

jeden procent
Wyniki konkursu "Lwiątko 2014"
Przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych

Dnia 16.04.2014 roku z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie klas II i III gimnazjum - uczestnicy zajęć artystycznych pod opieką pani M. Borowej, pani M. Podgórskiej i ks. Ł. Sikorskiego przygotowali teatralne przedstawienie wydarzeń Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.
Uczniowie klas III gimnazjum, wcielając się w postacie znane z kart Ewangelii, wprowadzili nas w rozważania Tajemnicy Zbawienia i Wielkiego Tygodnia. Następnie uczniowie klas II gimnazjum opowiedzieli o licznych zwyczajach i obrzędach związanych z tym największym i najuroczyściej celebrowanym świętem. Prezentacje multimedialne oraz dekoracje świąteczne, o które zadbały pani E. Szafrańska i pani J. Nowakowska, wzbogaciły występy młodych artystów.

Życzenia Wielkanocne
Szanowni Państwo,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć dni wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Ponadto pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych przy wspólnym stole! Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was obfitymi łaskami i błogosławieństwem.
Wesołego Alleluja !

LAUREAT KONKURSU WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ
Uczeń klasy IIIC gimnazjum Karol Piwoński uzyskał tytuł laureata Tematycznego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej.Do konkursu przygotowywał się pod kierunkiem nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie p. M. Skowrońskiej
Rodzicom oraz laureatowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
RYCERSKOŚĆ CIĄGLE MODNA
Jak już wcześniej pisaliśmy, popularność lekcji muzealnych wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły nie maleje. Tym razem dwie klasy - III e (edukacja wczesnoszkolna) i III d (gimnazjum) wraz z wychowawczyniami – p. Wiesławą Blicharską, p. Joanną Rozworowską i p. Donatą Cymbalak wybrały się do Zamku Królewskiego w Warszawie. Piątek 21 marca zapowiadał się wspaniale - od rana świeciło słońce, wiał przyjemny wiaterek, więc i humory dopisywały wszystkim.
Kangur 2014
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Kangur 2014
Czwartek, 20 marca 2014

Zima w mieście
UWAGA!

Rodzice uczniów

biorących udział w akcji "Zima w mieście"
proszeni są o odbiór nadpłat

w sekretariacie szkoły od pon.-pt.
w godz. 8:00-16:00
do dnia 28 marca 2014r.

(dotyczy wpłat w wysokości 130 - zł za tydzień)

Stowarzyszenie "Przyjaciele Jedynki"

Spotkanie rekrutacyjne
Zima w mieście

Dnia 28.02.2014 roku zakończyła się akcja "Zima w mieście 2014" w naszej szkole. Przez dwa tygodnie uczniowie brali udział w zajęciach sportowych, kulturalnych i edukacyjnych. Wśród wielu atrakcji wymienić należy: warsztaty plastyczno-historyczne "Jak mieszkał pradziadek" w Domu Spotkań z Historią, programy edukacyjne "Przyrodnicze opowieści.

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2013!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Nowe albumy
· Wielkanocne przedstawienie
· Rycerskość ciągle modna
· Rekonstrukcja historyczna pt."Inka"
· Zima w miescie
· Wielka afrykańska przygoda w kinie IMAX
· ZDROWO JEM-ZDROWO ŻYJĘ!
· Spotkanie z Biskupem Markiem Solarczykiem
· SPOTKANIE Z PIERWSZĄ DAMĄ PANIĄ ANNĄ KOMOROWSKĄ