Menu
Dla rodziców
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Zajęcia dodatkowe
Sesja z plusem- wyniki
Galeria

Klub BINGOStarters
Blog 1A gimnazjum
Projekty e-twinning
Innowacja-j.angielski
Klub Młodego Odkrywcy
Projekt - EduArctic

Klub Nastolatków


e-gazetka cz1
e-gazetka cz2
e-gazetka cz3
e-gazetka cz4
Losowy album
zd81
zd81
Olimpiada sportowa klas 4-6
Nowe albumy
· Piosenki, które uczą mówić po angielsku
· Zagraniczni wolontariusze
· Konkurs recytatorski
· Dzień Patrona - akademia
· Obchody Dnia Patronki
·
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Kobyłce
serdecznie zaprasza Rodziców , Uczniów i Nauczycieli
na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 , które odbędzie się


- 22 czerwca o godzinie 15.00 - gimnazjum,

- 23 czerwca o godzinie 9.15 - szkoła podstawowa klasy I-III,

- 23 czerwca o godzinie 11.00 –szkoła podstawowa klasy IV-VI

Piosenki, które uczą mówić po angielsku
30 maja 2017 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie podsumowujące kolejny rok innowacji pedagogicznej „Piosenki, które uczą mówić po angielsku”. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwy teatr. Każda klasa edukacji wczesnoszkolnej przygotowała inscenizację wybranej przez siebie piosenki. Występy dzieci zapowiadał w języku angielskim uczeń klasy IVa Nikodem Muszyński.


LATO W MIEŚCIE 2017
LATO W MIEŚCIE 2017


Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Kobyłce „Przyjaciele Jedynki”serdecznie zaprasza uczniów SP nr 1 na atrakcyjną przygodę „Lato w mieście 2017”!

Program akcji " Lato w mieście 2017"


ZAGRANICZNI WOLONTARIUSZE W NASZEJ SZKOLE
W dniach 29 oraz 30 maja gościliśmy w naszej szkole europejskich wolontariuszy z Fundacji Rozwoju Międzykulturowego EBU - organizacji pozarządowej, której główną misją jest rozwój dialogu międzykulturowego, popularyzacja wiedzy o kulturach i społeczeństwach świata, promowanie tolerancji oraz budzenie świadomości własnej kultury i osobowości. Jacopo z Włoch, Irene z Hiszpanii oraz Gerard z Martyniki (kraju stanowiącego zamorskie terytorium Francji) przeprowadzili lekcje w klasach gimnazjum oraz szkoły podstawowej w języku angielskim, francuskim a nawet hiszpańskim. Dla uczniów naszej szkoły zajęcia te były okazją, aby bliżej poznać kulturę oraz zwyczaje innych krajów, rozwinąć umiejętności komunikacyjne, językowe a nawet taneczne. Nie zabrakło też quizów, gier i zabaw oraz lekcji tradycyjnego hiszpańskiego tańca, dzięki którym uczniowie mogli zgłębić swoją wiedzę na temat Włoch, Hiszpanii oraz egzotycznej Martyniki.


Potrzebna pomoc dla Rodzinnego Domu Dziecka
Zwracamy się z prośbą do uczniów i rodziców o wsparcie Rodzinnego Domu Dziecka.Chcemy pomóc jedenastosobowej rodzinie, dzieciom w wieku od 10-15 lat. Będziemy wdzięczni za wszystko, co potrzebne jest dzieciom.Zbieramy: mąka, cukier, ryż, makaron, olej, kakao, dzemy, płatki śniadaniowe, mleko w kartonach, soki, syropy, herbata, owoce w puszkach, kisiel, galaretki, szczoteczki do zębów, szampony, mydło, proszek do prania, art.papiernicze, flamastry, kredki, papier kolorowy. Akcja trwa od 30 maja do 9 czerwca.

Opiekunowie i wolontariusze Szkolnego Koła Caritas.
Dzień DzieckaZ okazji Dnia Dziecka
wszystkim Dzieciom
składam życzenia radosnego dorastania,
wielu serdecznych przyjaciół i beztroskiej zabawy.
Niech każdy dzień będzie dla Was nową,
wspaniałą przygodą, niech każdy poranek przybliża Was
do realizacji marzeń.

Marcin Promowicz
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Kobyłce


Święto Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniach 24-28 kwietnia 2017 roku młodzież gimnazjalna obchodziła Święto Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na godzinie wychowawczej wychowawcy przedstawili prezentację przypominającą to ważne dla Polski wydarzenie. Na zakończenie uczniowie wzięli udział w quizie sprawdzającym ich wiedzę na temat Konstytucji 3 Maja. Trzej uczniowie z każdej klasy, którzy udzielili najlepszych odpowiedzi otrzymali nagrody.
Ponadto młodzież wzięła udział w konkursie „Orzeł Biały – Godło Polski” wykonując prace plastyczne dowolną techniką. Zwyciężyła Marta Grzegorek z klasy III A, drugie miejsce zajął Krystian Falkowski z klasy I B, a trzecie – Oliwia Woźniak z klasy I D. Wyróżnione zostały prace Moniki Woźniak, Kacpra Hessa oraz Magdy Brzozowskiej i Marleny Kowalczyk. GRATULUJEMY.

Święto Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja ZOBACZ WIĘCEJ

Konkurs Poezji Romantycznej
24.05.2017 r. kilkoro uczniów naszego gimnazjum wzięło udział
w X Powiatowym Konkursie Poezji Romantycznej. Odbywał się on w wołomińskim MDK-u, a jego celem było odkrywanie utworów poetów romantycznych
i popularyzacja wartości zawartych w ich dziełach. Konkurs przebiegał
w 4 kategoriach: teatr jednego aktora, recytacja, poezja śpiewana i duet romantyczny.
Dobór ciekawych tekstów i dobre przygotowanie naszych uczniów przełożyło się na wysokie miejsce, jakie zajęli. I tak Jakub Dyrko, Krzysztof Łaba
i Krystian Tyszko (IIIA) ,,Pieśnią Konfederatów” z dramatu Juliusza Słowackiego pt. ,,Ksiądz Marek” wyśpiewali II miejsce. Również II miejsce zajęła Ala Kozłowska (IIC), która zachwyciła rolą Telimeny, bohaterki ,,Pana Tadeusza”. Ania Namedyńska (IIIA) wywalczyła III miejsce za balladę A. Mickiewicza ,,Romantyczność”.
Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom oraz ich opiekunce, p. Renacie Dudek.

Dzień Patrona w naszej szkole

Obchody Dnia Patronki w naszej szkole rozpoczęły się od ogłoszenia konkursu na makietę „Domu nad Łąkami” Zofii i Wacława Nałkowskich. Do wzięcia udziału w konkursie zaproszono uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Ponadto przygotowano wystawę w języku polskim i angielskim, podczas oglądania której uczniowie mogli zapoznać się życiem i twórczością naszej patronki oraz podziwiać wyeksponowane prace konkursowe. Tymczasem uczniowie klas I – III mieli możliwość zapoznania się z twórczością Zofii Nałkowskiej dzięki wystawie przygotowanej na podstawie opowiadania „Mały zając”.

Wyniki konkursów zorganizowanych z okazji Światowego Dnia Ziemi
Z okazji Światowego Dnia Ziemi zostały ogłoszone w naszej szkole konkursy, których celem była promocja ekologii i poszanowania środowiska naturalnego.
Cieszy nas zainteresowanie młodzieży tym tematem oraz liczny udział uczniów w konkursach. Komisja konkursowa oceniała zgodność prac z tematem konkursu, pomysłowość oraz estetykę wykonania. Zadanie komisji nie było łatwe ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe i spełniały wymienione kryteria. Po długiej naradzie postanowiono nagrodzić następujące prace:

VII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas" w klasach I-III.
W dniu 20.03.2017 r. w klasach I-III SP pod kierunkiem p. Marzanny Falkowskiej (opiekun MSU) przeprowadzono VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Niepełnosprawni są wśród nas”. Organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Ostrówku. Celem konkursu, oprócz wykonania pracy plastycznej, było również kształtowanie świadomości i otwartości na osoby niepełnosprawne. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Czterech uczestników uzyskało tytuł laureata, a 21osób otrzymało nagrody pocieszenia. Wręczono je 10.05.17 r. w ZSS w Ostrówku. Nasze laureatki w towarzystwie rodziców i pani Anny Duckiej obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczniów ZSS oraz uczestniczyły w pikniku integracyjnym.
Nasze laureatki:
1. Magda Zega kl. I a
2. Kalina Miakota kl. I a
3. Hanna Pacanowska kl. I b
4. Julia Krystosiak kl. III a Laureatkom gratulujemy wygranej!


Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Miasto Kobyłka

Miasto Kobyłka
BIP
Akademia Uczniowska

Otwarta szkoła=

Nowa Era=

Nowa Era=

Szlachetna paczka

Akademia Przezornego Ucznia

Bezpieczny Internet

Stowarzyszenie

WOS

WBD

Bezpieczna Kobyłka

EDU scenice

Lepsza szkoła

Mistrzowie kodowania

EduArctic

Wygenerowano w sekund: 0.05 32,008,672 Unikalnych wizyt