Sesja z plusem- wyniki

· Warsztaty językowe
· Światowy Dzień Pluszowego Misia
· 11 listopada w SP
Bombkolandia - jak powstają szklane ozdoby choinkowe.
25 listopada 2016 r. klasy 1 a i 3 b SP pod opieką pani Teresy Garbaczewskiej, pani Anny Duckiej i pani Krystyny Książek wzięły udział w warsztatach związanych ze świętami Bożego Narodzenia w Głęboczycach.

Ślubowanie klas pierwszych 2016
Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie w naszej szkole miało miejsce dnia 14 października 2016 r.

Warsztaty językowe z zagranicznymi wolontariuszami
W dniach 21 oraz 22 listopada gościliśmy w naszej szkole europejskich wolontariuszy z Fundacji Rozwoju Międzykulturowego EBU - organizacji pozarządowej, której główną misją jest rozwój dialogu międzykulturowego, popularyzacja wiedzy o kulturach i społeczeństwach świata, promowanie tolerancji oraz budzenie świadomości własnej kultury i osobowości.

Światowy Dzień Pluszowego Misia
25 listopada w bibliotece szkolnej świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
W tej uroczystości wzięli udział uczniowie klas 2 SP wraz z wychowawcami. Dzieci przyniosły ze sobą misie-maskotki. Uczniowie zapoznali się z historią powstania pluszowego misia i z literaturą o misiu zgromadzoną w bibliotece szkolonej. Wzięli udział w konkursie „Przysmaki misia”, śpiewali piosenkę „Stary niedźwiedź”.

Ogółnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej
W dniu 27 listopada w hali widowiskowo – sportowej w Nadarzynie uczennice klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kobyłce wzięły udział w ogólnopolskim turnieju minipiłki siatkowej dziewcząt o puchar wiceprezesa GLKS Nadarzyn w kategorii dwójki.
Przedświąteczne akcje charytatywne
Szanowni Rodzice!

Zachęcam do udziału w akcjach, które zostały zaplanowane w tym wyjątkowym – przedświątecznym okresie:
SZLACHETNA PACZKA
AKCJA SZLACHETNA PACZKA
Kolejny raz pomagamy potrzebującym

Zobacz komu pomagamy w tym roku

Mini Turnirj Piłki Siatkowej
I LIGA piłki siatkowej młodzików
26 - 27 LISTOPADA 2016r. GODZ: 15.00 TURNIEJ mini piłki siatkowej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce.
26 LISTOPADA - "trójki" i "czwórki" dziewcząt. 27 LISTOPADA - "trójki " i "czwórki" chłopców GODZ: 9.30 MIEJSCE: Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce.

Zobacz plakat
Zaproszenie dla Rodziców
ZAPROSZENIE NA ORGANIZOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W WARSZAWIE LOKALNE SPOTKANIE INFORMACYJNE
DOBRA SZKOŁA - REFORMA EDUKACJI

Prosimy o zapoznanie się z pismem

Wielki Test Języka Angielskiego
20 listopada 2016 o godzinie 11.00 w Zespole Szkół nr 3 mieszkańcy Kobyłki napiszą Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które po raz czwarty odbędzie się w około stu miastach Polski. Przeprowadzenie ogólnopolskiego testu na celu promowanie nauki języka angielskiego oraz umożliwienie mieszkańcom bezpłatnego sprawdzenia kompetencji języka angielskiego.

11 LISTOPADA
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Burmistrz Miasta Kobyłka,
Przewodnicząca Rady Miasta Kobyłka,